1

 

  «« strona główna galopuje.pl

O nasOgromna miłość do koni spowodowała, że w 2000r. kupiliśmy dwie duże klacze (rasy angloarabskiej i szlachetnej półkrwi) oraz kuca, jednak co roku pojawiały się nowe źrebaczki, a sprzedawać ich było żal... Trzeba było coś wymyślić żeby utrzymać taką rodzinkę. Ciężka praca, uprawnienia, podstawowa (na razie) infrastruktura... Tak z naszych marzeń powstało Rancho Rumak. Nasze rancho istnieje już dziesięć lat i co roku jest modyfikowane i udoskonalane, najczęściej prace wykonywane są we własnym zakresie. Znajdujemy się 7km od Sochaczewa w kierunku Rybna. Prowadzimy jazdy konne w stylu western i klasycznie pod okiem instruktora jazdy konnej, organizujemy wyjazdy w teren, rajdy, ogniska i szkolenia z udziałem znanej trenerki P. Eweliny Zoń. Mamy obecnie osiem koników różnych ras i wielkości, można więc wybrać oddpowiedniego dla siebie wierzchowca.Gdzie mieszkają nasze koniki?

 • Stajnia "stara" murowana - 5 dużych boksów, 3 "kucowe", 1 "odsadkowy" - tutaj mieszka stara gwardia naszych koni.
 • Stajnia "nowa" drewniana, angielska - 5 boksów o powierzchni 16 m. kw.

  Gdzie biegają?
 • Round-pen zabudowany - do układania młodych koni, nauki jazdy, lonżowania...
 • Padok przedstajenny z placem do nauki jazdy, drągami
  Ujeżdżalnia
 • Łąki - tu skupia się całe życie towarzyskie naszych koników - bawią się, relaksują, pasą jeśli jest trawa, tarzają itd.
  Rząd jeździecki, inne
 • Siodlarnia ( oferujemy różne siodełka, do wyboru do koloru: klasyczne wszechstronne i do skoków, kulbaki kawaleryjskie, western), wozownia (bryczka, sanie), paszarnia, stodoła i te sprawy
  Zapraszamy, gwarantujemy miłą i rodzinną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego jeźdźca! Zimą zziębniętych jeźdźców rozmrażamy przy kominku oraz podajemy gorącą herbatkę .Jeżdżące u nas osoby bardzo szybko zaprzyjaźniają się z konikami. Najczęściej każdy ma swojego ulubieńca na którym jeździ i o którego dba. Zapraszamy na łono natury rozkoszować się pięknem przyrody i obecnością naszych przemiłych koników.

  Dla chętnych herbatka, ognisko, lub grzanie się przy kominku.
  tel. 603 370 670